EN İYİ FİYAT
Kapadokya TuruKapadokya TuruKapadokya TuruKapadokya TuruKapadokya TuruKapadokya Turu

  • Ihlara Vadisi
  • Güvercinlik Vadisi
  • Üçhisar Kalesi
  • Asmalı Konak
Kapadokya'nın eşsiz büyüsüne kendinizi hazırlayın !!

 KAPADOKYA TURU 

Profesyonel rehber kadromuz eşliğinde, kaliteli ve eşsiz rotalarla...

 5* HOTEL KONAKLAMALI 

Otel'de Kahvaltı ve Akşam Yemeği dahil...

Aksaray ~ Ihlara Vadisi ~ Kaymaklı Yeraltı Şehri ~ Üçhisar Kalesi ~ Güvercinlik Vadisi
Paşa Bağları ~ Çavuşin ~ Çanak Çömlek Atölyeleri ~ Balon Turu
Manzara Vadisi ~ Hayal Vadisi ~ Üç Güzeller ~ Turasan ~ Ürgüp ~ Avanos ~ Asmalı Konak

ANADOLU'nun EN BÜYÜK KERVANSARAYI
SULTANHANI KERVANSARAYI GEZİSİ FARKIYLA!

 ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

20:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
20:20 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
20:40 Şirinyer (Velioğlu Ekmek Fırını Önü)
20:20 Konak YKM Önü ( Otobüs Durağı )
20:40 Alsancak Gar
21:00 Bayraklı Üst Geçit
21:10 Karşıyaka Anıt
21:20 Bostanlı İskele
21:30 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
21:50 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:30 Manisa Eski Garaj

Programlarımız cuma akşam çıkışlıdır.
Turlarımız kişi sayısına göre 19,32 ve 46 kişi kapasiteli araçlar ile düzenlenmektedir.
Turumuza Manisa,Salihli,Turgutlu,Kula güzergahından katılabilirsiniz.

 NASIL SATIN ALIRIM ? 

* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile vade farksız 3 taksit veya 6-9-12 aya kadar taksit yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Tüm telefon hatlarımız üzerinden bizlere ulaşarak %25 ön ödeme ile kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

 ÖNEMLİ NOTLAR 

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İZMİR - AKSARAY - KAPADOKYA

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma gecesi sizleri karşıladıktan sonra, BİZBİZE TUR'un konforlu otobüsleri ile yolculuğumuza başlıyoruz. Cumartesi sabah saatlerinde varacağımız Aksaray’da da molamızı veriyoruz ve dinlenme tesisinde serbest şekilde kahvaltımızı yapıyoruz. Belirlenen saatte toplam uzunluğu 14 km. olan Melendiz Çayı’nın asırlar içinde aşındırdığı Ihlara Vadisi 'ne , tarihî adıyla Peristremma’ya varıyoruz. (Ihlara Vadisi tadilat ve restorasyon nedeniyle kapalı olabilir bu durumda Selimiye Katedralindeki Manastır, Kilise ve Şarap Mahzenlerini ziyaret ediyoruz.) Bu vadiye panoramik görüyoruz ve coğrafi güzellikleri fotoğrafladıktan sonra ilk olarak Hititlerin inşa etmeye başladığı, Roma zulmünden kaçan ilk Hıristiyanların sığındığı Kaymaklı Yeraltı Şehri 'ne doğru yol alıyoruz. 7 km. çapı, 60 metreye varan derinliği ile 7 katlı bu muhteşem yapı eminiz ki, uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecek. Yeraltı kentinin hemen ardından Uçhisar istikametine doğru yol alıyoruz. Uçhisar Kalesi ’nin fotoğrafını çekip Güvercinlik Vadisi'ne ulaşıyoruz. Bölgede yöresel ürünlerin tadımını yaptıktan sonra Kahvemiz eşliğinde Kapadokya bölgesini kuş bakışı gözlemliyoruz. Sonrasında öğle yemeğimiz için Avanos ’a geliyor ve öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrası Rahipler Vadisi olarak da bilinen Paşabağ Vadisine varıyoruz. Paşabağları mantar şeklindeki peribacalarıyla çevrili çok geniş bir alanı kaplıyor. Birçok turistin uğrak yeri olan vadi, dünyaca ünlü peribacalarının en yoğun ve belirgin olduğu bölgelerden biridir. Eşsiz manzarası ve mistik atmosferi, ziyaret edenleri adeta büyülüyor. Bir sonraki durağımız Dervent… Kayaçların ve peribacalarının hayvan biçiminde erozyona uğrayarak oluşturduğu ilgi çekici yapıları fotoğraflıyoruz. Üzümleriyle meşhur olan ve bağcılığın yaygın olduğu bölgede pek çok aile işletmesi şarap imalathanesi bulunuyor. Daha sonrasında Ürgüp'e varmış oluyoruz. Burada verilen serbest zamanın ardından 2000’li yılların efsane dizilerinden olan Asmalı Konak ’ın çekildiği konağı ziyaret ediyor ve Turasan şarap fabrikasını ziyaret ediyor ve bölgenin meşhur şaraplarının tadımı ve alışverişlerini gerçekleştiriyoruz. Son durağımız Üç Güzeller Peri Bacaları oluyor. Sonra otelimize giriş yapıyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde gerçekleşmektedir.


Dileyen Misafirlerimiz Rehberimiz Eşliğinde Meşhur Türk Gecesi Etkinliğine Katılabilir! (Ekstra)Bir sonraki durağımız DERVENT… Kayaçların ve peribacalarının hayvan biçiminde erozyona uğrayarak oluşturduğu ilgi çekici yapıları fotoğraflıyoruz. Üzümleriyle meşhur olan ve bağcılığın yaygın olduğu bölgede pek çok aile işletmesi şarap imalathanesi bulunuyor. Bu atölyelerden birini ziyaret edip üzümler ve şarap üretimi hakkında bilgi aldıktan sonra otelimize giriş yapıyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde.
Konaklama: Suhan Cappadocia Hotel
2. Gün: KAPADOKYA - İZMİR

Güzel atlar diyarında yeni günü günaydınlayıp balon kalkışlarının olduğu alana gün doğumuyla birlikte izlemeye/binmeye gidiyoruz (ekstra). Ardından Otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında peribacalarının arasında ATV araçları ile bir saatlik safari turu gerçekleştiriyoruz(ekstra).Peribacalarının bize eşlik ettiği bu turun ardından 3800 yıldan fazla tecrübenin ürünü ve yöreyle özdeşleşmiş olan çanak yapım sanatının inceliklerini görmek ve yerinde denemek için Çanak/Çömlek atölyesini ziyaret ediyoruz. ve içimizden şanslı bir kişi bunu birebir deneyimleyerek kendi çömleğini tasarlıyor.

Sonrasında Göreme Açık Hava Müzesi ’ne hareket ediyoruz. İlk olarak St. Basil, St. Barbara, Elmalı, Yılanlı, Yemekhane ve Çarıklı kiliselerini gezdikten sonra öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Yemek sonrasında otobüslerimize biniyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Dönüş yolculuğumuz üzerinde bulunan Anadolu'nun en büyük kervansarayı ünvanına sahip Sultanhanı Kervansaray 'ını ziyaret ediyoruz. Yolculuğumuza devam ederek Saat 02:30-03:30 arası İzmir'e ulaşıyoruz.Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka BİZBİZE TUR seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım
1 Gece Otel Konaklama
1 Akşam Yemeği (Otelde)
1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Otelde)
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Çevre Gezileri
Zorunlu Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müzekart önerilir)
İsteğe bağlı aktiviteler;
Balon Binme Turu
Öğle Yemekleri
Atv Safari : 600 TL (İki kişi binebilir)
Balon İzleme Turu : 150 TL
Geleneksel Türk Gecesi : 750 TL

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KapadokyaTuru
LOKASYON:
Kapadokya (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
20:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
20:20 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
20:40 Şirinyer (Velioğlu Ekmek Fırını Önü)
20:20 Konak YKM Önü ( Otobüs Durağı )
20:40 Alsancak Gar
21:00 Bayraklı Üst Geçit
21:10 Karşıyaka Anıt
21:20 Bostanlı İskele
21:30 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
21:50 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:30 Manisa Eski Garaj
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL –DEVİR- DEĞİŞİKLİKLER 1-a.Tüketici,Günibirlik turlarda rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7 gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. tüketici, Paket turlarda(Konaklamalı) rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. 2-Çocuk indirimleri, ebeveynlerle veya iki büyükle aynı odayı paylaştığı sürece yapılır. 3-Gezi programında belirtilen konaklama şekli dışında , yolcunun gezi esnasında ve otellerde alacağı ekstra yemek, içki, telefon görüşmeleri ve program dışı hizmetler kendisine aittir. 4-Gezi esnasında kıymetli eşya ve para kayıplarından şirketimiz sorumlu değildir. 5-Gezilerimizde ulaşım için kullanılan her türlü kara, hava ve deniz taşıtlarında meydana gelebilecek yaralanma, ölüm ve kayıplarda taşıyıcı firmaların sigortaları geçerlidir. 6-Geziye çıkmadan veya gezi esnasında meydana gelebilecek herhangi bir siyasi olay, grev, tabii afet, teknik olaylar, hava muhalefeti, taşıyıcı şirketlerin yapabileceği iptallerden, gecikmelerden dolayı acentamız sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak acentamız programda, ücretlerde ve nakil araçlarında her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.. 7-Tüketici turu gezinin başlamasından 3 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan masraflardan devreden ile beraber sorumludur. 8-Acente ,Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıç tarihinden 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 9-Acenta, yeterli katılımın olmaması veya gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün önce kısmen veya tamamen iptal edebilir. Bu durumda alınan ücret iade edilir. 10-Gezi esnasında hava ve yol koşullarına göre tur rehberi tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. III- GENEL HÜKÜMLER 1-Tura katılan tüketicinin; her türlü gezide, 20 kg bagaj götürme ve getirme hakkı vardır. Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir. 2-Tüketicinin, başladığı turu hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiğini Acente yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur. 3-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu geziye katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Buna rağmen, sözleşmede bizzat imzalarının olmadığı gerekçesiyle geziye katılan tüketici(ler)'nin Acenta aleyhine ve katılmış oldukları gezi ile ilgili dava ve takipler, ve Acente’nin tüketiciye bu sözleşmede yazılı hususlar dışında bir bedel ya da tazminat ödemek zorunda kalması halinde, Acente’nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler) ye ödemiş olduğu fazla miktar için rücu hakkı mahfuzdur. Bu geziye katılan tüketiciler, imzalamış olmasalar dahi, taraflar arasında geçerli olacak bu sözleşme şartlarını katalog ve ilanlar nedeni ile öğrenmiş, geziye bu sözleşme şartlarında katılmayı kabul etmişlerdir. 4-Gezilerimize evcil hayvan kabul edilmez. 5-Tur programı bu sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. 6-Acentenin Sözleşmeye Kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasında TURSAB İZMİR ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
500 TL
İptal İade Güvence Paketi (1G) (Kişi Başı) (Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 48 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapılabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın