İtalya İspanya Fransa Turu İtalya İspanya Fransa Turu İtalya İspanya Fransa Turu İtalya İspanya Fransa Turu İtalya İspanya Fransa Turu İtalya İspanya Fransa Turu

7 Gece 8 Gün

 3 Ülke 14 Şehir
İTALYA~FRANSA~İSPANYA

İzmir'den Aktarmasız Direkt Gidiş ve Dönüş Konforu

SunExpress Havayolları İle Milano Gidiş Barcelona Dönüş!

Milano (1), Genova, Monaco, Nice (1), Cannes, Saint-Tropez, Marsilya (1),
Aix-en-Provence, Montpellier (1), Narbonne, Carcassonne (1),
Girona, Figueres, Barcelona (2)

Milano ‘dan Genova ‘ya, Cote D’Azur ‘dan Nice’e, Carcassone ‘den Barcelona ‘ya !​
Zorunlu Ekstra Yok! Yol Üzeri Ekstra Yok! Tüm Turlar Fiyata Dahil!
Tüm Şehir Turları Fiyata Dahil!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İzmir-Milano

Acentamızın 1 gün evvel SMS ile bildireceği saatte alanda oluyoruz. Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali SunExpress Kontuarı önünde siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ 892 sefer sayılı uçuşu ile 11:45 ’de Milano ‘a hareket ediyoruz. Lokal saat ile 13.50 ‘da varışın ardından tur otobüsümüz ile Milano Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sanayi ve Moda Şehri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ile öne çıkmaktadır. MİLANO Şehir Turumuz ‘da; Şehrin şık caddelerinde yürüyerek Ünlü DOUMO MEYDANI ‘na varıyoruz. Meydan ‘da, İtalya ’nın en önemli ve mimari açıdan en ihtişamlı eserlerinden biri olan DOUMO KATEDRALİ ’ni görüyoruz. GALERİA VİTTORİA EMANUELE ÇARŞISI KEŞFİ ve ÜNLÜ BUENOS AİRES BULVARI ‘da alışveriş yaparak MİLANO ’daki gezimizi noktalıyoruz. Geceleme MİLANO ‘daki otelimizde.


2. Gün: Milano- Genova-Monaco-Nice

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Genova ‘ya hareket ediyoruz. Liman kenti olarak ün yapmış Genova ‘da şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Genova Liman Bölgesi, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali, Torre Della Lanterna gezeceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Fransa Rivierası ‘na doğru yolculuğumuz başlıyor. Tüm Misafirlerimiz İçin Ücretsiz Olan; Monaco & Nice Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Cote d’Azur Bölgesi’nin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek Monaco prensliğine varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra, İtalya’nın en güzel kıyıları manzaraları eşliğinde, Nice ‘e doğru hareket yapıyoruz. Nice Şehir Turumuz ise, Nice Şehrinin Ünlü Sahil Şeridi, Promenade des Angleis ile devam ediyor. Eski Nice Bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde serbest zaman veriyoruz. Geceleme Nice veya civardaki otelimizde.Konaklama: Nice Otelleri
3. Gün: Nice, Cote D’azur, Antibes, St. Tropez, Marsilya

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Cote D’azur ’un muhteşem şehirlerinden biri olan Antibes ’e doğru devam edeceğiz. Eski Limanı, Notre Dame Katedrali, Çiçeklerle Bezeli Evleri ile önemli bir turizm merkezi olan şehri gezdikten sonra Cannes ’a devam ediyor ve Akdeniz’in en gözde tatil mekanlarından biri olan Cannes ’ta kısa bir şehir turu yapıyoruz. Kırmızı halı yürüyüşleriyle meşhur festivalin yapıldığı alanı da gördükten sonra, Avrupa’nın en sosyetik tatil beldelerinden olan St. Tropez ’e hareket ediyoruz. Bundan 150 yıl önce sade bir balıkçı kasabası iken önce ressam ve sanatçılar tarafından, daha sonra ise ünlü sinemacılar tarafından ismini duyuran kasaba da dünyaca ünlü birçok markanın mağazalarını ve en popüler restoranları görebilirsiniz. Buradaki gezi ve serbest zamanımızın ardından Marsilya ‘daki otelimize geçiyoruz. Geceleme Marsilya ‘daki otelimizde.Konaklama: Marsilya Otelleri
4. Gün: Marsilya, Aix-En-Provence, Montpellier

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, Fransa’nın Paris’den sonra en büyük 2.şehri Güney Fransa’nın en büyük şehri Marsilya ‘da Şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Marsilya’nın Akdeniz’le buluşan çok güzel ve oldukça hareketli eski limanı Vieux-Port, şehrin en canlı ve hareketli caddesi La Canebière, tarihi binalar ve görkemli belediye binasıyla eski kent La Panier gezildikten şehrin en canlı ve turistik merkezi Vieux-Port serbest zaman veriyoruz. Daha sonra sıradaki gezi noktamız için hareket ediyoruz. Aix-En-Provence M.Ö 123 yıllarına kadar dayanan tarihi ile, Romalılar tarafından kurulmuş, 1487 yılında Fransa’ya katılmış ve Provence’nin başkenti olmuş bir şehirdir. Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bu Fransa şehrinde senede 300 gün güneşi görmek mümkündür. Cezanne’ın ve Picasso’nun tablolarına ilham veren şehirde Dört Yunus Çeşmesi, Rahipler Çeşmesi, Albertas ve Cardeurs Meydanları, Saint Sauveur Katedrali, Cours Mirabeau şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Aix-En-Provence tarih ve lavanta kokularıyla dolu sokaklarını bırakıp sıradaki durağımıza geçiyoruz. 1181 yılında kurulan batı dünyasının ilk tıp üniversitesi olma özelliğini taşıyan Montpellier. 19. yüzyıldan bu yana varlığını sürdüren ve işçilikleriyle göz kamaştıran Place de la Comedie meydanındaki Üç Güzeller Çeşmesi, 1755 tarihli ve oldukça şık Opera Binası, keyifli yürüyüş rotası Promenade du Peyrou, Paris’te bulunan Zafer Tak’ından esinlenip 1691 tarihinde bitirilen yapılan “Arc de Triomphe”gezerek günümüzü tamamlıyoruz. Turumuzun bitimine Montpellier veya yakınlardaki otelimizde.
Konaklama: Montpellier Otelleri
5. Gün: Montpellier, Narbonne, Carcassone

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Tüm Misafirlerimiz İçin Ücretsiz Olan Narbonne & Carcassone Turu için yola çıkıyoruz. İlk durağımız; Narbonne. Akdeniz sahiline yakın kuzeyde Montpellier şehri ile güneyde Perpignan şehri arasında konumlanmış şehri gördükten sonra yolculuğumuzu devam ettirdikten sonra, Carcassone ‘ye varıyoruz. UNESCO dünya listesinde bulunan 52 kule çift surla çevrili 3 km lik Avrupa’nın en büyük kalesi olan tarihi Orta Çağ şehri Carcassone ’yi geziyoruz. Günümüzden geçmişe bir yolculuğa çıkıyoruz. Yürümeye doyamayacağınız antik sokaklarında turumuzu tamamlayarak otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Carcassone veya yakınlarındaki otelimizde.
Konaklama: Carcassone Otelleri
6. Gün: Carcassone, Girona, Figueras, Barcelona

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Barcelona için yola çıkıyoruz. Tüm Misafirlerimiz için Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan, Girona & Figueras Turunu gerçekleştireceğiz. Onyar, Galligants ve Güell nehirlerinin birleştirdiği noktada kurulan ve Kuzey Katalonya’nın incisi olan Girona şehri ile başlamaktadır. Bölge İberyalılardan bu yana onlarca işgalden ve hüküm sürmüşlükten kalan eserlerle tarihi açıdan oldukça zengindir. Tüm yapılar taştan inşa edilmiş ve bugüne kadar oldukça iyi korunmuş oldukları için eskinin ruhunu tam olarak yansıtmaktadır. Müzeleri, kiliseleri, Arnavut kaldırımlı dar sokakları ve orta çağdan kalma surlarıyla turistlerin gözdesidir. Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Yahudi Mahallesi görülecek yer arasındadır. Turumuzun ardından Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Buranın önemi sürrealist sanatçı Salvador Dali’nin 1904 yılında burada doğmuş olmasıdır. Dali doğduğu bu yerde bir iz bırakmak ve eserlerini sergilemek için bir müze kurmuştur. Bu müze günümüzde en büyük Dali koleksiyonuna sahip ve her yerini Dali tasarladığı için Dali’nin en büyük yapıtı olarak anılmaktadır. Müzede, Dali ‘nin farklı teknikler kullanarak yaptığı 4000 den fazla eser bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde Barcelona ‘daki otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Barcelona ‘daki otelimizde.
Konaklama: Barcelona Otelleri
7. Gün: Barcelona ‘da Tam Gün Şehir Turu

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Barcelona Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Madrid’den sonra İspanya’nın en büyük 2.şehri ve Katalonya’nın başkenti Barcelona’da görülecek yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, La Ramblas Caddesi, İspanya ve Catalunya Meydanları, Paseo de Gracia, Gran Via Caddesi, Endülüs Arenası ve Olimpic Liman’ı bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Geceleme Barcelona ‘daki otelimizde.


8. Gün: Barcelona, Gotik & El Born Mahalleleri Turu, Barcelona ‘dan Aktarma

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Tüm Misafirlerimiz için Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan, Barcelona Gotik ve El Born Mahalleleri Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda rehberimiz eşliğinde Gotik Mahallesinde gerçekleştireceğimiz yürüyüş turunda; geçmişi 2000 yıl öncesine uzanan tarihi Barcelona'nın güzellikleri içinde bir yolculuğa çıkacağız. La Rambla caddesini yürüyerek geçerken, 19. yüzyıldan kalma La Boqueria (Kapalıçarşı)'yı görüp, ardından ara sokaklara dalarak, Roma dönemi Barcelona'sının görkemli kalıntısı Agustus Tapınagı, Yahudi Mahallesi, Barcelona Baronları Sarayı, Aragon Kraliyet Arşivleri Binası, Barcelona Gotik Katedrali, Bisbe Köprüsü, Sant Jaume Meydanı göreceğimiz yerler arasında olacak. Ardından El Born Mahallesine geçerek, Catalan tarihinde önemli yer etmiş, kazılarla ortaya çıkarılan 18. Yy Catalan isyanlarının gerçekleştiği sokakları göreceğimiz Catalan Kültür Merkezini ve filmlere konu olmuş “halkın katedrali” Katedral Maria del Mar’ı göreceğiz. Turumuzun sonunda El Born’daki ünlü cafe ve barların olduğu bohem hayatın merkezi Passeign del Born’da vereceğimiz serbest zamanda soluklanma ve Catalan mutfağının lezzetlerini tatma fırsatınız olacak. Turumuzun bitiminde alana transfer oluyoruz. Check-in, Bagaj ve Sonrasında Gümrük işlemlerimizi bitirerek SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ 895 Sefer sayılı Saat: 22.40 uçuşu ile Aktarmasız Direkt Olarak İzmir ‘e olan uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İzmir Lokal Saati: 02.50 ‘da varıyor ve vedalaşıyoruz. Bir başka seyahatte görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Bilgi-1: Uçuş Saatleri bilgilendirme amaçlı olup Turun gerçekleşeceği tarihte farklılık gösterebilir. Lütfen turdan 1 hafta evvel uçuşlarınızı acentamızdan veya ilgili hava yolunun web sitesinden kontrol ediniz.

Bilgi-2: Grubumuz için 1 pnr oluşturulduğu ve tüm grubun bilgileri bu pnr ‘a yüklendiği için ne yazık ki PNR bilgisi paylaşılmayacaktır. O nedenle belirtilen saatte alanda check-in işlemi yapılabilecektir.

Turist Şehir Konaklama Vergileri + Monaco + Carcossone + + Salvador Dali Müzesi + Şehir Girişleri: 135 €

! Tur Esnasında Rehbere ödenecektir.

! Bu bedeller bu turu tamamlayabilmek adına zorunlu bedellerdir.

! Tur tarihine kadar gelebilecek zamlar ön görülemediği için Tur Fiyatına dahil edilememiştir.

! Bu ücretin tabii olduğu girişlerden bir veya daha fazlasının kullanılmaması durumda kısmi iadesi mümkün değildir.

! Tur tarihine kadar bu bedellere değişiklikler olabilir, lütfen tura çıkmadan 1 hafta önce acentadan güncel rakamı teyit ediniz.

DAHİL OLANLAR:
SunExpress Hava Yolları ile İzmir ‘den Aktarmasız Direkt gidiş, Direkt dönüş Ekonomi Uçak Bileti
Özel Araçlarla Ulaşımlar ve Programdaki Belirtilen Turlar
1 Gece Milano, 1 Gece Nice veya civarı, 1 Gece Marsilya, 1 Gece Carcasonne veya civarı, 1 Gece Montpelier, 2 Gece Barcelona olmak üzere 7 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
7 Gece Boyunca Otellerde Alınan Continental Kahvaltılar ( Basit Kahvaltı )
Milano, Genova, Cannes, Saint-Tropez, Marsilya, Aix-en-Provence, Montpellier, Barcelona Şehir Turları
Barcelona ‘da Tam Gün Şehir Turu Yapma Ayrıcalığı
Şehirler Arası Ulaşımlar
Otoban ve Geçiş Ücretleri
Ekstra Tur: Monaco & Nice Turu
Ekstra Tur: Girona & Figueras Turu ( Salvador Dali Müzesi Giriş Hariç )
Ekstra Tur: Gotik ve El Born Mahalleleri Turu
Ekstra Tur: Narbonne & Carcassonne Turu
Not: Fiyata Dahil Olan Turlardan herhangi birisine katılmayan misafire kısmi iade söz konusu değildir.

HARİÇ OLANLAR:
Müze Ören yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
Öğle ve Akşam Yemekleri, Molalar
Kaptan Bahşişleri ( Kişi Başı: 5 Eur. Önerilen )
Şehir Vergileri
İsteğe Bağlı Zorunlu Olmayan Aktiviteler
Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 0-64 Yaş: 15 €
Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 65 Yaş Üzeri: 30 €
Schengen Vize ve Hizmet Bedeli (Yeşil Pasaport İçin Vize Gerekmez.)
Yurtdışı Çıkış Fonu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#İtalya İspanya Fransa Turu
LOKASYON:
italya ispanya fransa (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL –DEVİR- DEĞİŞİKLİKLER 1-a.Tüketici,Günibirlik turlarda rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7 gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. tüketici, Paket turlarda(Konaklamalı) rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. 2-Çocuk indirimleri, ebeveynlerle veya iki büyükle aynı odayı paylaştığı sürece yapılır. 3-Gezi programında belirtilen konaklama şekli dışında , yolcunun gezi esnasında ve otellerde alacağı ekstra yemek, içki, telefon görüşmeleri ve program dışı hizmetler kendisine aittir. 4-Gezi esnasında kıymetli eşya ve para kayıplarından şirketimiz sorumlu değildir. 5-Gezilerimizde ulaşım için kullanılan her türlü kara, hava ve deniz taşıtlarında meydana gelebilecek yaralanma, ölüm ve kayıplarda taşıyıcı firmaların sigortaları geçerlidir. 6-Geziye çıkmadan veya gezi esnasında meydana gelebilecek herhangi bir siyasi olay, grev, tabii afet, teknik olaylar, hava muhalefeti, taşıyıcı şirketlerin yapabileceği iptallerden, gecikmelerden dolayı acentamız sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak acentamız programda, ücretlerde ve nakil araçlarında her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.. 7-Tüketici turu gezinin başlamasından 3 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan masraflardan devreden ile beraber sorumludur. 8-Acente ,Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıç tarihinden 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 9-Acenta, yeterli katılımın olmaması veya gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün önce kısmen veya tamamen iptal edebilir. Bu durumda alınan ücret iade edilir. 10-Gezi esnasında hava ve yol koşullarına göre tur rehberi tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. III- GENEL HÜKÜMLER 1-Tura katılan tüketicinin; her türlü gezide, 20 kg bagaj götürme ve getirme hakkı vardır. Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir. 2-Tüketicinin, başladığı turu hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiğini Acente yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur. 3-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu geziye katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Buna rağmen, sözleşmede bizzat imzalarının olmadığı gerekçesiyle geziye katılan tüketici(ler)'nin Acenta aleyhine ve katılmış oldukları gezi ile ilgili dava ve takipler, ve Acente’nin tüketiciye bu sözleşmede yazılı hususlar dışında bir bedel ya da tazminat ödemek zorunda kalması halinde, Acente’nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler) ye ödemiş olduğu fazla miktar için rücu hakkı mahfuzdur. Bu geziye katılan tüketiciler, imzalamış olmasalar dahi, taraflar arasında geçerli olacak bu sözleşme şartlarını katalog ve ilanlar nedeni ile öğrenmiş, geziye bu sözleşme şartlarında katılmayı kabul etmişlerdir. 4-Gezilerimize evcil hayvan kabul edilmez. 5-Tur programı bu sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. 6-Acentenin Sözleşmeye Kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasında TURSAB İZMİR ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
50 EUR
Yurtdışı Özel Sağlık Sigortası ()
300 EUR
Vize Danışmanlığı (Turunuza Ek Kişibaşı Vize Hizmeti)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın