ERKEN REZERVASYON
Doya Doya Karadeniz TuruDoya Doya Karadeniz TuruDoya Doya Karadeniz TuruDoya Doya Karadeniz TuruDoya Doya Karadeniz TuruDoya Doya Karadeniz Turu

  • Batum
  • Samsun
  • Safranbolu
  • Artvin
  • Trabzon
  • Rize
1 Gece Batum Konaklama | 2 Gece Yayla Konaklama | 1 Gece Termal Otelde Konaklama Farkı ile toplam 5 Gece Konaklama !!

 DOYA DOYA KARADENİZ RÜYASI 

SAFRANBOLU - KASTAMONU - SAMSUN - ORDU
 TRABZON - RİZE - ARTVİN - BATUM - AMASYA


Safranbolu'dan Batum'a eşsiz tur programı, koşa koşa değil, doya doya gezin!

AYDER YAYLASI KONAKLAMALI!
BATUM KONAKLAMALI!
TERMAL OTEL KONAKLAMALI!

** BÖLGE'NİN SEÇKİN TESİSLERİNDE İZMİR BİZBİZE TUR KALİTESİNİ SİZDE KEŞFEDİN ! **
*Otellerimizde geceleri yöresel eğlenceler, yöresel kıyafetler ile çay tarlasında çay toplama etkinliği.
Yöresel öğle yemekleri ve bölgenin tecrübeli rehberleri ile en alternatif program sizler için özel olarak hazırlandıı!

AYDER' de SALINCAK KEYFİ!
MEŞHUR POKUT YAYLASINDA KUYMAK KEYFİ !!

 ŞİMŞİR ORMANLARI FARKI İLE!
 AYDER'DE YAYLA TURLARI FARKI İLE!
 ZİLKALE,PALOVİT ŞELALESİ FARKI İLE!
 FIRTINA DERESİNDE ZİPLİNE ve RAFTİNG FARKI İLE!ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ
19:30 Bostanlı İskele
19:45 Karşıyaka Anıt
20:00 Bayraklı Üst Geçit
20:20 Konak İBB Binası Karşısı
20:35 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
20:50 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
21:05 Bornova Metro Opet Benzinlik
21:40 Manisa Eski Garaj
22:40 Akhisar Tütün Otel

 Programımıza Manisa, Akhisar, Balıkesir ve Bursa'dan katılım sağlayabilirsiniz !

TÜM KREDİ KARTLARINA 12AYA VARAN TAKSİT İMKANI !
 ÖN ÖDEME İLE FİYATI SABİTLEYEBİLİR TUR GÜNÜNE KADAR ELDEN TAKSİTLER İLE ÖDEME YAPABİLİRSİZ !

 NASIL SATIN ALIRIM ?
* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp, kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
* Tur tarihine kadar tamamlamak kaydı ile elden taksit imkanı ile nakit ve vadesiz olarak rezervasyon oluşturabilirsiniz

 ÖNEMLİ NOTLAR  
Yayla çıkışları için minibüs seyahati gerekmektedir. Ekstra minibüs tutarı ile gidilecek yaylalar;Zilkale, Palovit Şelalesi, Çinçiva, Pokut Yaylası, Karagöl, Huser Yaylası (opsiyonel), Çat Vadisi, Mençuna Şelalesi)
BATUM’ a geçiş esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar;
*Yeni kimlik ile geçiş yapmak zorunludur.
*Pasaporta veya vizeye gerek yoktur.
*TC Vatandaşı olmayan misafirlerimiz Pasaport ile geçiş yapmak zorundadır.
*Anne ve Baba ile aynı anda geçiş yapmayacak 18 Yaş altı misafirlerin BATUM’ a geçiş için Noterden onaylı Muvavfakatname alması gerekmektedir. Sadece annesi ile veya sadece babası ile katılan 18 yaş altı misafirlerimizin kesinlikle geçişi yasaktır.
*Çocuk kimliklerinde fotoğraf olması gerekmektedir. ( Yaş sınırı bulunmamaktadır..)
*Sınır kapısında görevli olan Türk veya Gürcistan pasaport polislerinin sizi ülkeye sokmama, çıkarmama yetkileri vardır. Her ne sebepten olursa olsun bu durumdan acentemiz sorumlu değildir.
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 5 (beş) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir. Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İzmir Hareket - Manisa - Balıkesir - Bursa - Bolu

Yeşilin en huzur verici yolculuğuna başlıyoruz..

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan belirtilen saatlerinde sizleri karşıladıktan sonra, İZMİR BİZBİZE TUR'un konforlu otobüsleri ile Doya Doya Karadeniz Rüyası yolculuğumuz başlıyor. Manisa Salihli Turgutlu ve Balıkesir Bursa İzmir istikametinden Karadeniz'e doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz esnasında gerekli molaları veriyor ve keyifli yolculuğumuza devam ediyoruz. Konforlu araçlarımızda tv ve priz mevcuttur. Sabah saatlerinde Bolu'ya ulaşıyoruz kahvaltı molası ile programımız başlıyor.

Not: Turumuza Manisa Merkezden katılan misafirlerimiz dönüş güzergahında Salihli,Turgutlu veya İzmir duraklarında inmeleri gerekmektedir.

2. Gün: SAFRANBOLU - KASTAMONU - SAMSUN

Sabah kahvaltımızın (ekstra) ardından turumuza devam ediyoruz Gerede üzerinden Safranbolu’ya doğru yolculuğumuz devam ediyor. Safranbolu’daki gezimize ilk olarak çok seveceğinizi umduğumuz Safranevi Lokumları ve Müzesi ile başlıyoruz. Safranbolu'ya özgü eserler bulunmakta ve lokum alışverişimizi yapıp Hıdırlık Tepesi 'nden Safranbolu’yu yüksekten fotoğralama şansımız oluyor. Sonrasında Cinci Han, Cinci Hamam, Kaymakamlar Konağı, Köprülü camii, Arasta çarşısı ve diğer çarşılarını gezip yöreye özgü Safran Lokumu'nu tadıp yapımı dinledikten sonra alışveriş için serbest zamanımız oluyor. Ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra Kastamonu'ya hareket ediyoruz, Kastamonu'da Saat Kulesi, Şehir Meydanı, Kambur Köprü, ve Şerife Bacı Anıtı'nı görüp sarımsağı ile ünlü olan Kastamonu’nun ilçesi Taşköprü’yü panoramik olarak görüp Bafra Deltası üzerinden Samsun’a hareket ediyoruz. Karadeniz’in Paris’i Samsun’a ulaşıp Atatürk Anıtı ve Bandırma Vapuru’nu geziyoruz ve daha sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde. Konaklama: Simisso Otel
3. Gün: TRABZON – SÜMELA MANASTIRI - MAÇKA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Karadeniz sahil yolu devam ediyoruz yolda vereceğimiz Fındık alışveriş molamız sonrası Giresun üzerinden Trabzon’a ulaşıyoruz. Köfte denilince markalaşmış Akçaabat’ ta Köfte için öğle yemeği menümüzü alıyoruz. Yemek molamız sonrası Trabzon’da 1900’lü yılların başında bir Rum Banker tarafından Soğuksu mevkiine yaptırılan ve Cumhuriyet döneminde Trabzon'lular tarafından ATATÜRK’e hediye edilen Atatürk Köşkü'nü ziyaret ediyoruz.(Restorasyon çalışmaları devam etmektedir. Açıldığı taktirde gezilecektir.) Trabzon’a özgü Kazaziye, Kazaziye, Trabzon Hasırı, Telkari ve daha pek çok çeşit Gümüş ürünlerini bulabileceğiniz Alış-Veriş molamız sonrası. Trabzon Gümüşhane yolunu izleyerek Maçka ilçesinden Altındere Milli Parkı içerisinde yer alan yaklaşık 1500 yıl önce iki keşişin kurduğu düşünülen Sümela Manastırı’na ulaşıyoruz. Vadiye hâkim Karadağ’ın eteklerinde sarp kayalık üzerine kurulmuş olan manastırda Ana Kaya Kilisesi, Şapel, Öğrenci odaları bölümlerini geziyoruz. Bu büyüleyici gezimiz sonrasında Vadi boyunca Coşandere eşliğinde devam edip Maçka civarında aracımızdan ayrılıp dolmuşlarla otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Konaklama OtelimizKonaklama: Akarsu Otel
4. Gün: SÜRMENE - ÇAY FABRİKASI - BORÇA – KARAGÖL – HOPA – BATUM ( 360 Km )

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından ilk durağımız Sürmene oluyor. El yapımı bıçak sanatlarıyla ünlü Sürmene'de vereceğimiz alışveriş molasında evlerimizde uzun yıllar kullanacağımız bıçaklarımızı alıyoruz. Daha sonra Karadenizin vazgeçilmez lezzeti bölgeyle özdeşleşmiş Çay Tadımı, Çay Toplama keyfi ve alışveriş için bölgenin en önemli fabrikalarından Çay Fabrikası'nda molamızı veriyoruz. Çaylarımızı yudumlayıp çekildiğimiz fotoğraflar sonrası sahil yolu ile devam ediyoruz Hopa'dan Borçka'ya ulaşıyoruz. Bizi bekleyen dolmuşlarımıza yerleşerek, Karagöl'e çıkarken yöresel yemekler tadabileceğimiz restoranımızda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek molamız sonrası dolmuşlarımızla yolculuğumuza devam ederken uçsuz bucaksız yeşillikler arasından doyumsuz manzaralarla, eşsiz doğal güzelliğe sahip Karçal Dağları eteklerinde bulunan bu kartpostal güzelliğinde olan Milli Park alanımızı geziyoruz. Karagöl’de rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra alacağımız serbest zamanda dileyen misafirlerimiz göl etrafında yürüyüş yapabilirler, sandal ile gölde gezinti yapabilirler, kafeteryada oturup çaylarını yudumlayabilirler. Karagöl gezimizin ardından dolmuşlarımızla Borçka'ya inip bizi bekleyen otobüsümüzle buluşup gecesi ayrı bir güzel olan Batum’a gidiyoruz. Sarp Sınır Kapısı'nda gümrük işlemlerimizi yaptıktan sonra Çoruh Nehri’ni görüp Batum’a ulaşıyoruz. Batum’da göreceğimiz yerler arasında Orta Camii - Türk Sokağı - Avrupa Meydanı - Medea Heykeli, Altın Post heykeli, Poseidon Çeşmesi - Piazza - Alfabe Kulesi - Ters Restorant – Ali - Nino Heykeli - Dans Eden Sular bulunuyor. Gezimiz sonrası Otelimize geliyoruz. Konaklama ve kahvaltı otelimizde.

Önemli Not: Batum’a geçişte T.C. vatandaşları için – Yeni Nüfus Cüzdanı yeterlidir. Pasaportu olanlar pasaportlarını yanlarında bulundurabilirler. Yeni nüfus cüzdanları olması zorunludur. Nüfus cüzdanı dışında pasaport ile geçiş yapılabilir. Bunların dışındaki kimliklerle giriş yapmak mümkün değildir. Ayrıca ebeveynleri yanında olmadan seyahat eden 18 yaşından küçükler için anne ve babadan noterden tasdikli muvafakatname gerekmektedir. BATUM geçişlerinde yaş gözetmeksizin Tüm kimliklerde fotoğraf olması zorunludur…Konaklama: Legend Business Hotel
5. Gün: AYDER YAYLASI – ZİLKALE – PALOVİT ŞELALESİ – POKUT YAYLASI

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası, Gümrük işlemlerimizin ardından kısa bir yolculuk ile Fırtına deresi ve Fırtına Vadisi’ nin muhteşem manzaraları eşliğinde Kaçkar Milli Parkı'nda yer alan Ayder Yaylası’ na ulaşıyoruz. ‘Yaylaların Sultanı' Ayder yaylası’ nda muhteşem manzara eşliğinde gezimize Gelin Tülü Şelalesi'nde fotoğraf molası vererek devam ediyoruz. Yaylada Şelale manzarası eşliğinde yapacağımız yürüyüşümüz ve serbest zamanımız sonrası bizi bekleyen dolmuşlarımıza binip yeşile doyacağımız manzaralar ile yolculuğumuz devam ediyor . Fotoğraf makinalarınızı unutmayın; zengin bir fauna ve flora yaşam alanına sahip olan heyecanlı ve sürprizlerle dolu yolculuğumuza Zilkale ve Şenyuva Köyü gezisi ile devam ediyor. Şenyuva Taş Köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Sevdaluk dizisinde görülen köy olan Şenyuva Köyü ziyareti ve fotoğraf molamızın ardından Zilkale'ye ulaşıyoruz. 100 mt'lik bir uçurumun tam tepesinde kurulmuş ve eski dönemlerde ticaretin güvenliği açısından çok önemli bir konumda bulunan bu Kartal Yuvası'nı andıran kaleyi geziyoruz. Burada kısa bir çay molası sonrası Çat Vadisi içlerinde saklı muhteşem Palovit Şelalesi'ni göreceğiz. 15 mt den dökülen şelale büyüleyici görüntüsünü fotoğraflıyoruz. Şimşir Ağacı Ormanları , Pokut ve Sal Yaylaları veya Gito ve Badar ile muhteşem bir günü tamamlayacağız. Pokut veya Sal yaylasında alacağımız yöresel öğle yemeğimizde yayla ürünlerinden yapılarak masamıza gelmiş olan muazzam lezzetleri de tatma şansını elde edeceğiz. Horon oynayarak , tulum dinleyerek , yayla evleri arasında top aynayarak geçireceğimiz günümüzün sonuna doğru fırtına deresinde Rafting ve Zipline aktiviteleri için serbest zaman alıyoruz.Turumuzun sonunda dolmuşlarımızla Çamlıhemşin’e ulaşarak otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

NOT:*** Hava şartları nedeni ile Pokut ve Sal yaylalarına çıkılamazsa alternatif olarak Huser , Elevit veya Çat yaylarına gidilebilir.Konaklama: Hayde Otel Ayder, Yaylacı Otel Ayder
6. Gün: UZUNGÖL - ORDU - BOZTEPE TELEFERİK - FATSA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından ilk durağımız Karadeniz'in en önemli destinasyonu olan Uzungöl oluyor. Yüzlerce yıl önce heyelan sonucu dağdan kopan toprak parçasının Haldizen Çayı'nın önünü kapatmasıyla derin bir vadi içerinde oluşan Uzungöl çevresinde yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra minibüslere binip Uzungöl’ ü yüksekten gören bir noktadan fotoğraflarımızı çekip Bulutların üstünde kendimizi bulacağımız ve bol bol oksijen soluyacağımız yaylada kartpostallık fotoğraflarlar bizleri bekliyor. Yayla gezimiz sonrası otobüsümüzde yerimizi alarak Karadeniz sahil yolu ile devam ediyor ve Ordu’ya ulaşıyoruz. Ordu merkezde Teleferik ile Boztepe’ye çıkıp muhteşem Ordu manzarası eşliğinde çayımızı yudumluyoruz. Bu muhteşem manzara ve teleferik gezintisi ardından yolculuğumuzun devamında Fatsa’ya ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Ordu Fatsa Termal Otel
7. Gün: SAMSUN AMASYA İZMİR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Samsun' dan geçip sahil yolundan ayrılarak Amasya’ya ulaşıyoruz. Gecesi de gündüzü de birbirinden güzel bu şehirde ilk olarak dünyanın en büyük Mumya Müzesi olan Amasya Arkeoloji Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Arkeoloji, Etnografya, Fosil ve Mumyalar bölümlerini gezdikten sonra Amasya’da şehzadelik yapmış ve Osmanlı’ya padişah olmuş Sultan İkinci Beyazıt Külliyesi'ni ziyaret ediyoruz. Külliye içerisinde paratoner olarak kullanılmış çınar ağaçlarını, o dönemde Payitaht İstanbul’u merak eden, ama gidemeyen Amasyalılar için İstanbul Silüeti'nin çizildiği Tarihi Şadırvanı, kapı girişlerindeki Denge Sütunları'nı ve Camii'nin içini gördükten sonra Yeşilırmak kıyısına iniyoruz. Yeşilırmak, Sivas’tan doğarak Samsun’un Çarşamba ilçesinde denize dökülene kadar geçtiği tüm bölgelere hayat verir. Amasya, Yeşilırmak’ın iki yakasına yerleşmiş bir şehirdir. Amasya; Osmanlı döneminden kalma 18. ve 19. Yy konaklarını, Yeşilırmak boyunca sıra sıra inci tanesi gibi dizilmiş yalı olarak adlandırılan evleri, İran kökenli Pontus krallarının Harşena Dağı’na oyularak tapınak görüntüsü alan mezarlarını, Ferhat ve Şirin efsanesini ve Şehzadeler parkı'ndaki Padişah büstlerini göreceğimiz görsel bir şölenle sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Şehzadeler parkı ziyaretimizden sonra buradan ayrılarak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Ankara, Afyon, Uşak, Kula üzerinden yolda verilen molaların ardından uygun saatlerde İzmir’e ulaşıyor ve bir başka İZMİR BİZBİZE TUR seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Lüks Otellerde 5 Gece Konaklama
1 Gece Batum Konaklaması
2 Gece Yayla Otellerinde Konaklama
4 Akşam yemeği 5 Sabah kahvaltısı
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Çevre Gezileri
Seyahat Sağlık Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler ve oteldeki yapılan harcamalar
Batum’da Akşam yemeği
Müze ve milli park giriş ücretleri
Zipline ve Çoruh Nehri Rafting Ücretleri
Ordu Teleferik Ücreti
Yayla Transferleri ve Karagöl (Zorunlu değil)
Batum Transfer Ücreti ve Harç Ücreti


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Doya Doya Karadeniz Turu
LOKASYON:
Karadeniz
BULUŞMA:
19:30 Bostanlı İskele
19:45 Karşıyaka Anıt
20:00 Bayraklı Üst Geçit
20:20 Konak İBB Binası Karşısı
20:35 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
20:50 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
21:05 Bornova Metro Opet Benzinlik
21:40 Manisa Eski Garaj
22:40 Akhisar Tütün Otel
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL –DEVİR- DEĞİŞİKLİKLER 1-a.Tüketici,Günibirlik turlarda rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7 gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. tüketici, Paket turlarda(Konaklamalı) rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. 2-Çocuk indirimleri, ebeveynlerle veya iki büyükle aynı odayı paylaştığı sürece yapılır. 3-Gezi programında belirtilen konaklama şekli dışında , yolcunun gezi esnasında ve otellerde alacağı ekstra yemek, içki, telefon görüşmeleri ve program dışı hizmetler kendisine aittir. 4-Gezi esnasında kıymetli eşya ve para kayıplarından şirketimiz sorumlu değildir. 5-Gezilerimizde ulaşım için kullanılan her türlü kara, hava ve deniz taşıtlarında meydana gelebilecek yaralanma, ölüm ve kayıplarda taşıyıcı firmaların sigortaları geçerlidir. 6-Geziye çıkmadan veya gezi esnasında meydana gelebilecek herhangi bir siyasi olay, grev, tabii afet, teknik olaylar, hava muhalefeti, taşıyıcı şirketlerin yapabileceği iptallerden, gecikmelerden dolayı acentamız sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak acentamız programda, ücretlerde ve nakil araçlarında her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.. 7-Tüketici turu gezinin başlamasından 3 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan masraflardan devreden ile beraber sorumludur. 8-Acente ,Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıç tarihinden 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 9-Acenta, yeterli katılımın olmaması veya gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün önce kısmen veya tamamen iptal edebilir. Bu durumda alınan ücret iade edilir. 10-Gezi esnasında hava ve yol koşullarına göre tur rehberi tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. III- GENEL HÜKÜMLER 1-Tura katılan tüketicinin; her türlü gezide, 20 kg bagaj götürme ve getirme hakkı vardır. Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir. 2-Tüketicinin, başladığı turu hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiğini Acente yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur. 3-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu geziye katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Buna rağmen, sözleşmede bizzat imzalarının olmadığı gerekçesiyle geziye katılan tüketici(ler)'nin Acenta aleyhine ve katılmış oldukları gezi ile ilgili dava ve takipler, ve Acente’nin tüketiciye bu sözleşmede yazılı hususlar dışında bir bedel ya da tazminat ödemek zorunda kalması halinde, Acente’nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler) ye ödemiş olduğu fazla miktar için rücu hakkı mahfuzdur. Bu geziye katılan tüketiciler, imzalamış olmasalar dahi, taraflar arasında geçerli olacak bu sözleşme şartlarını katalog ve ilanlar nedeni ile öğrenmiş, geziye bu sözleşme şartlarında katılmayı kabul etmişlerdir. 4-Gezilerimize evcil hayvan kabul edilmez. 5-Tur programı bu sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. 6-Acentenin Sözleşmeye Kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasında TURSAB İZMİR ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
1.000 TL
İptal İade Güvence Paketi (8G) (Kişi Başı) (Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 48 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın