DELUXE OLYMPOS TATİLİ  DELUXE OLYMPOS TATİLİ  DELUXE OLYMPOS TATİLİ  DELUXE OLYMPOS TATİLİ

 • YAKAPARK
 • TLOS ANTİK KENTİ
 • SALDA GÖLÜ
 • KAPUTAŞ PLAJI
 • SULUADA
 • YANARTAŞ
4 GECE BUNGALOV EVLERDE KONAKLAMA FARKIYLA ! Denize ve Antik Kente Yürüme Mesafesinde Akşam Yemeğinde Canlı Müzik

   DELUXE OLYMPOS TATİLİ

  YANARTAŞ - ADRASAN - SULUADA
YAKAPARK - TLOS ANTİK KENTİ - SAKLIKENT KANYONU-KÖPRÜLÜ KANYON - KAPUTAŞ PLAJI - SALDA GÖLÜ

4 GECE TÜRKMEN TREE HOUSE BUNGALOV EVLERDE KONAKLAMA FARKIYLA !
 Denize ve Antik Kente Yürüme Mesafesinde
Akşam Yemeğinde Canlı Müzik

AKTİVİTE SEÇENEKLERİ: SULUADA TEKNE TURU - MEHTAP TEKNE TURU - KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG
 YANARTAŞ TURU - KEMER TURU - 80s90s PARTİSİ - GECE CLUB TURU - SAKLIKENT KANYON YÜRÜYÜŞÜ

Türkiye'nin en ünlü gece kulüpleri AURA ve İNFERNO' da eğlenme imkanı!

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ
22:30 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
22:45 Bostanlı İskele
23:00 Karşıyaka Anıt
23:15 Bayraklı Üst Geçit
23:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü
23:45 Konak İskele
00:00 Şirinyer (Velioğlu Ekmek Fırını Önü)
00:10 Üçyol Meydan (Terra Pizza Önü)
00:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
Önemli Not: Araç boyutları katılımcı sayısına göre düzenlenir. Minibüs - Midibüs - Otobüs Olabilir.

TÜRKMEN TREE HOUSES HOTEL (Denize yürüme mesafesindeki ender tesislerden birisidir)
*Otel konsepti giriş günü açık büfe akşam yemeği ile başlayıp çıkış günü açık büfe sabah kahvaltısı ile sonlanır.


REZERVASYON SEÇENEKLERİ
Websitemiz üzerinden kredi kartınız ile 12 AYA VARAN TAKSİT seçeneklerini inceleyebilir, Banka kartınız ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.
Whatsapp hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme (kapora) ile kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
Kredi kartınız ile ön ödeme yapabilir ve indirimli fiyatı sabitleyebilirsiniz.
Elden taksit ve ödeme seçenekleri için acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz.


ÖNEMLİ NOTLAR
*Olimpos Plajı sit alanı olması nedeniyle şemsiye, kafe, beach vb. olanaklar yoktur. Misafirlerimizden isteyenler yanında şemsiye, kamp sandalyesi vb. ekipmanları getirebilir.
*Olimpos Plajı ve Olimpos Sahiline giriş yapmak için müzekart gereklidir.
*Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
*Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında bölgelerden tedarik edilebilir. Müzekart ücreti 60₺'dir. Öğrenci müzekart ücreti 45₺'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar. Müzekart temin edilememesi durumunda uygulama ile giriş yapılabilir.
*Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
*Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
*Özel dönem tarihlerinde bölgelerde bulunan ekstra ücretli aktivitelerin fiyatlarındaki değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bölge firmalarından alınabilen en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
*Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
*Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
*Çocuk indirimi, 11 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
*Konaklamalı programlardaki konaklamalar en az 3* veya 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapma hakkı acentemizde saklıdır.
*Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Tüketici doğru bilgi vermekle zorunludur.
*Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
*Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
*Rezervasyon sonrası mail adresinize gelen rezervasyon belgenizi incelemeniz önemle rica olunur.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: YAKAPARK - SAKLIKENT KANYONU - KAŞ KAPUTAŞ PLAJI - YANARTAŞ

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklarda sizleri karşıladıktan sonra, BİZBİZE TUR'un konforlu otobüsleri ile yolculuğumuz başlıyor keyifli geçen yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde YAKAPARK' a ulaşıyoruz. Burada alacağımız açık büfe kahvaltının(ekstra) ardından SAKLIKENT KANYONU'na geçiyoruz. Kanyon içerisinde yaklaşık 1.5 saat keyifli vakit geçirdikten sonra yüzme molası vereceğimiz KAPUTAŞ PLAJI'na hareket ediyoruz. (Duş, wc, kabin mevcuttur). Manzarasıyla bizleri büyüleyen ve harika bir kum plaja sahip Kaputaş'ta 1-1.5 saatlik yüzme molamızı aldıktan sonra konaklama yapacağımız Olimpos'a hareket ediyoruz. Sadece bungalov evlerin bulunduğu Olimpos bölgesi, tertemiz havasıyla bizleri karşılıyor. Akşam üzeri otelimize yerleşiyoruz dileyen misafirlerimiz Olimpos sahilinde denize girebilirler. Canlı Müzik eşliğinde Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimizle Yanartaş gezisi (Extra) için saat 21:00'da Lobide buluşuyoruz. Yanartaş gezimizi tamamladıktan sonra tekrar Olimpos'a dönüyoruz. Saatlerimiz 00:00 gösterdiğinde Olimpos gece hayatının vazgeçilmezi barlara gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz.

NOT : Olimpos sahilinde şezlong ve şemsiye bulunmamaktadır. Misafirlerimizin yanına kamp sandalyesi, havlu vb. ihtiyaçları getirmesini öneririz.

Bugün Saklıkent ve Kaputaş Plajında yüzme molası olduğundan misafilerimiz Valiz dışında El bagajlarına Mayo havlu ve yedek kıyafet almasını öneririz. Gidicegimiz tesiste Kıyafet değiştirebiliceginiz duş alabileceginiz alanlar vardır.
Konaklama: Türkmen Tree House Hotel
2. Gün: KÖPRÜLÜ KANYON - KEMER TURU

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından rehberimiz eşliğinde KÖPRÜLÜ KANYON'a doğru gidiyoruz. dünyadaki sayılı milli parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon'a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenalini yüksek, 7'den 77'ye herkesin katılabileceği, rafting heyecanını Köprü Çayı`nın sularında beraber yaşıyoruz. (Bu etkinlik ekstra olup rafting yapmayacak olan misafirlerimiz için farklı bir gezi alternatifi olmayacağından, bu misafirlerimiz rafting alanımızda bulunan restoranımızda beklemek durumundadırlar.) Bugünkü programımızı tamamladıktan sonra otelimize geri dönüyoruz. Canlı Müzik eşliğinde Akşam yemeğimizin ardından bu gece Dünya'nın en ünlü gece kulüplerine sahip KEMER'de eğlenmeye ne dersin ? Rehberimiz eşliğinde otelin önünden kalkan servisle Kemer Aura Club'a veya Kemer Merkeze (Extra) eğlenmeye gidebilirler.
Konaklama: Türkmen Tree House Hotel
3. Gün: OLİMPOS-SULUADA TEKNE TURU-80s90s PARTİSİ

Sabah kahvaltımızın ardından saat 09:00'da isteğe bağlı olan Suluada ve Koylar Tekne turumuzu (Extra) gerçekleştirmek üzere lobide buluşuyoruz. Saat 10:00-17:00 arası sürecek tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Türkiye'nin maldivleri olarak adlandırılan Suluada'ya uğradığımız, harika koyları ziyaret edip eğlence ve müzik dolu bize özel teknemizle her koyda ayrı yüzme fırsatı buluyoruz.Tekne turumuz 5 farklı koyda mola veriyor Öğle yemeğimizi teknemizde taze balık veya tavuk yanında makarna ve salata menüsü şeklinde alıyoruz. Çay ve Meyve ikramı ile tekne turumuzu sonlandırıyor ve otelimize geri dönüyoruz. Canlı Müzik eşliğinde Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimizle meşhur Lykia Bar'da 80'ler 90'lar partisine katılıyoruz. Giriş ücreti acentemiz tarafından karşılanmaktadır. Öncelikle Açık havada Canlı müzik eşliğinde eğleniyoruz ve eşlik ediyoruz ardından club alanına geçip 80s90s partisi ile gecemizi sonlandırıyoruz.Konaklama: Türkmen Tree House Hotel
4. Gün: ADRASAN PLAJI-SU SPORLARI-OLİMPOS PLAJI-MEHTAP TURU

Olimpos'a kadar geldiğimize göre Adrasan Sahili'nde vakit geçirmemek olmaz. Dileyen misafirlerimizle saat 09:30'da ücretsiz transferini sağladığımız Adrasan plajına gitmek üzere lobide buluşuyoruz. Tamamen kum plajdan oluşan ve şezlong şemsiye kullanma şansınız olan Adrasan plajı'nda uygun fiyatlarla su sporlarıda yapabilirsiniz. Meşhur çardaklarda ve gözlemecilerde zaman geçirebilir ve meşhur nar suyunu deneyebilirsiniz. Ardından Adrasan’dan ayrılıp rehberimiz eşliğinde OLİMPOS ANTİK KENTİ gezisine başlıyoruz. Roma dönemi tiyatrosu, Bazilika ve Hamam yapılarını görüyoruz. Antik Kentin denize uzanan bağlantılarını görerek bizlere görsel şölen sunacak fotoğraf çekimlerimizi yaptıktan sonra kendimizi Olimpos'un tertemiz sahiline bırakıyoruz. Olimpos Plajı'nda yüzme molası ile birlikte alacağımız serbest zamanın ardından otelimizde akşam yemeğimizi canlı müzik eşliğinde alıyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra saat 21:00'da lobide son güne özel eğlence dolu, harika vakit geçirdiğimiz Birbirinden güzel yarışmalar ve ışık gösterisi olan Mehtap Tekne Turu'na katılıyoruz.(Extra) Gece sahilden kalkan teknelere biniyoruz ve hem yüzme molalı, hem müziklerle harika vakit geçirdikten sonra 01:00'da tekrar Olimpos'a dönüyoruz.

(NOT : Olimpos antik kentine ve plaja girmek için MÜZEKART gerekmektedir)
Konaklama: Türkmen Tree House Hotel
5. Gün: OLİMPOS-SALDA GÖLÜ-İZMİR

Sabah otelden alacağımız kahvaltımız dan sonra artık Olympos’la vedalaşıyoruz ve geri dönüş için yolculuğumuz başlıyor. Geri dönüş yolculuğumuzda Salda Gölü'nde fotoğraf molası veriyoruz. Salda gölü manzarasında keyifli yürüyüşlerle harika bir tatil programını geride bırakıyor ve ve saat 23:00 itibariyle İzmir'de aldığımız noktalara bir başka programda sizlerle görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş Dönüş Ulaşım
4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Olimpos Antik Kenti Giriş Ücreti
Kemer Club Turu
Adrasan ve Suluada Tekne Turları - Öğle Yemekli
Yanartaş Turu
Mehtap Tekne Turu (Gece yapılır, yüzme molalı)
Köprülü Kanyon Giriş ve Rafting Ücreti (Yemekli)
(Etkinliklere katılım isteğe bağlıdır)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#DELUXE OLYMPOS TATİLİ (4 GECE 5 GÜN)2024
LOKASYON:
Olimpos (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah Kahvaltısı ve 4 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:30 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
22:45 Bostanlı İskele
23:00 Karşıyaka Anıt
23:15 Bayraklı Üst Geçit
23:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü
23:45 Konak İskele
00:00 Şirinyer (Velioğlu Ekmek Fırını Önü)
00:10 Üçyol Meydan (Terra Pizza Önü)
00:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL –DEVİR- DEĞİŞİKLİKLER 1-a.Tüketici,Günibirlik turlarda rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7 gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. tüketici, Paket turlarda(Konaklamalı) rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. 2-Çocuk indirimleri, ebeveynlerle veya iki büyükle aynı odayı paylaştığı sürece yapılır. 3-Gezi programında belirtilen konaklama şekli dışında , yolcunun gezi esnasında ve otellerde alacağı ekstra yemek, içki, telefon görüşmeleri ve program dışı hizmetler kendisine aittir. 4-Gezi esnasında kıymetli eşya ve para kayıplarından şirketimiz sorumlu değildir. 5-Gezilerimizde ulaşım için kullanılan her türlü kara, hava ve deniz taşıtlarında meydana gelebilecek yaralanma, ölüm ve kayıplarda taşıyıcı firmaların sigortaları geçerlidir. 6-Geziye çıkmadan veya gezi esnasında meydana gelebilecek herhangi bir siyasi olay, grev, tabii afet, teknik olaylar, hava muhalefeti, taşıyıcı şirketlerin yapabileceği iptallerden, gecikmelerden dolayı acentamız sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak acentamız programda, ücretlerde ve nakil araçlarında her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.. 7-Tüketici turu gezinin başlamasından 3 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan masraflardan devreden ile beraber sorumludur. 8-Acente ,Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıç tarihinden 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 9-Acenta, yeterli katılımın olmaması veya gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün önce kısmen veya tamamen iptal edebilir. Bu durumda alınan ücret iade edilir. 10-Gezi esnasında hava ve yol koşullarına göre tur rehberi tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. III- GENEL HÜKÜMLER 1-Tura katılan tüketicinin; her türlü gezide, 20 kg bagaj götürme ve getirme hakkı vardır. Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir. 2-Tüketicinin, başladığı turu hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiğini Acente yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur. 3-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu geziye katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Buna rağmen, sözleşmede bizzat imzalarının olmadığı gerekçesiyle geziye katılan tüketici(ler)'nin Acenta aleyhine ve katılmış oldukları gezi ile ilgili dava ve takipler, ve Acente’nin tüketiciye bu sözleşmede yazılı hususlar dışında bir bedel ya da tazminat ödemek zorunda kalması halinde, Acente’nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler) ye ödemiş olduğu fazla miktar için rücu hakkı mahfuzdur. Bu geziye katılan tüketiciler, imzalamış olmasalar dahi, taraflar arasında geçerli olacak bu sözleşme şartlarını katalog ve ilanlar nedeni ile öğrenmiş, geziye bu sözleşme şartlarında katılmayı kabul etmişlerdir. 4-Gezilerimize evcil hayvan kabul edilmez. 5-Tur programı bu sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. 6-Acentenin Sözleşmeye Kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasında TURSAB İZMİR ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın