Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları

 Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları


Celestyal Olympia

 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları

( Kuşadası Çıkışlı )

 Kuşadası, Patmos, Girit (Heraklion), Santorini, Atina (Lavrion), Mikonos

Oda Tipleri:

IA - İç Kabin: Güverte 2 ve 3'de yer alan IA Kabinler (11 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa ve TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir.

IB - İç Kabin: Güverte 3 ve 4'de yer alan IB Kabinler (11 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa ve TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir.

IC - İç Kabin: Güverte 5 ve 6'da yer alan IC Kabinler (11 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak,, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa ve TV bulunmaktadır. Max. 2 kişi konaklayabilir.

XA - Dış Kabin: Güverte 2 ve 3'de yer alan XA Kabinler (12 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa ve TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir

XB - Dış Kabin: Güverte 3 ve 4'de yer alan XB Kabinler (12 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa ve TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir.

XC - Dış Kabin: Güverte 5 ve 6'da yer alan XC Kabinler (12 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa ve TV bulunmaktadır. Max. 2 kişi konaklayabilir.

SJ - Junior Suit: Güverte 7'de yer alan SJ Kabinler (22 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, kanepe, duşlu banyo veya küvetli banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa ve TV bulunmaktadır. Max. 3 kişi konaklayabilir.

SB - Balkonlu Suit: Güverte 9'da yer alan SB Kabinler (27 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, kanepe, küvetli banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa ve TV bulunmaktadır. Max. 3 kişi konaklayabilir.

SG - Grand Suit: Güverte 9'da yer alan SG Kabinler (35 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, kanepe, duşlu banyo veya küvet, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa ve TV bulunmaktadır. Max. 3 kişi konaklayabilir.

GEMİDE YAŞAM :

Yeme - İçme : Celestyal Olympia deneyimi, Restaurantlar ve barlar. Yetenekli şeflerimiz tarafından Akdeniz'in taze ürünleri ile pişirilmiş zengin lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm yemek alanlarımız, salonlarımız ve barlarımız, seyir sırasında beklediğiniz samimiyeti ve konforu barındırmak ve korumak için özenle tasarlanmıştır. A'la carte yemekler için Aegean restoranına ya da açık büfe lezzetleri için Aura Grill ve Leda büfesine gidebilirsiniz. Her iki yerde de unutamayacağınız yemekler servis edilir!

Aura Girll & Leda Restaurant : * 9. katta bulunan Leda Restaurant açık büfe olarak hizmet veren yemek salonunda Akdeniz mutfağı ve uluslararası lezzetler sunulmaktadır.* Havuz başında bulunan Aura Grill aynı saatlerde hizmet vermektedir.* Oturum Saatleri : Kahvaltı : 07:30 - 09:30 / Öğle Yemeği : 12:00 - 14:00 / Akşam Yemeği : 19:00 - 21:00 (Yemek saatlerinde gemi tarafından değişiklikler yapılabilir) * Rezervasyon gerekli değildir.

Aegean Restaurant : * 4. katta bulunan A la carte olarak hizmet veren Aegean Restaurant Akdeniz mutfağı ve uluslararası lezzetler sunmaktadır.* Oturum Saatleri : Kahvaltı : 07:30 - 09:30 / Öğle Yemeği : 12:00 - 14:00 / Akşam Yemeği : 19:00 - 21:00 (Yemek saatlerinde gemi tarafından değişiklikler yapılabilir) * Sadece akşam yemekleri için rezervasyon yapılmalıdır. Yer müsaitliğine göre rezervasyonsuz da alınabilir.* Restoran girişlerinde kıyafet detaylarına lütfen yönetmeliklerden bakınız. (Terlik, sandalet veya şort vb. giysilerle girmek yasaktır)

Eğlence : Helios barda bir fincan kahvenin tadını çıkarabilir, Horizons, Muses veya Eclipse Lounge & Bar'da ise en sevdiğiniz kokteylinizi içebilirsiniz müziğin, dansın ve karaokeli eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Celestyal Cruises olarak, yolculuğumuzu unutulmaz kılan lezzetli gastronominin yanında rahatlayabilmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz!

Lounge & Barlar : Horizons Lounge Bar (12. Kat)Thalassa Bar (10. Kat)

Helios Bar (9. Kat)Eclipse Lounge Bar (7.Kat)Muses Lounge Bar - Argo Lounge Bar - Selene Lounge Bar (5. Kat)

Müzik & Dans: Horizons Lounge & Disco (12. Kat)Helios Bar (9. Kat)Muses Lounge Bar - Argo Lounge Bar - Selene Lounge Bar (5. Kat)

Casino: Günün belli saatlerinde oyun masaları ve makinelerden faydalanabilirsiniz.

Havuz : 9. katta bulunan 2 havuzdan faydalanabilirsiniz.

Spa & Wellness Center: 8. katta bulunan Spa & Wellness Center'dan faydalanabilirsiniz. Fitness Center Masaj Odaları Sauna Güzellik Merkezi

Duty Free & Alışveriş :Duty Free & Hediyelik Eşya Mağazası (4. Kat)Agora Alışveriş Mağazası (5. Kat)

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Acentamız Celesytal Cruises şirketinin yetkili acentasıdır. Lütfen güncel kabin fiyatları için acentamız ile 0850 302 35 00 nolu telefondan irtibata geçiniz.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Kuşadası

Değerli misafirlerimiz saat 13:00'da Kuşadası Limanından kalkacak olan gemimizde yerlerimizi alıyoruz ve rüya gibir bir serüven başlıyor. 16:30'da Patmos limanına varıyoruz. Limandan ayrılış saatimiz 21:30'dur.


2. Gün: Girit (Heraklion)

Gece boyu süren seyahatimizin ardından saatlerimiz sabah 07:00'ı gösterdiğinde Girit Limanına yanaşıyoruz. Limandan ayrılış saatimiz 12:00'dır.

Seyahatine devam eden Celestyal Olympia'nın bir sonraki durağı 16:30'da Santorini oluyor. Limandan ayrılış saatimiz 21:30'dur.


3. Gün: Atina (Lavrion)

Sabah 06:00'da Atinaya ulaşıyoruz. Limandan hareket saatimiz 13:00'dır.

Atina'ya veda ettikten sonraki durağımız 18:00 Mikonos oluyor. Limandan ayrılışımız 23:00 olacak.    

4. Gün: Kuşadası

Gece boyu devam eden seyatimizde gözlerimizi Kuşadasında açıyoruz. Saat 07:00'da sizlerle bu rüyanın sonuna geliyor ve bir sonraki tatil planınızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

*Hava şartlarına göre limanlara inişler tekne ile yapılabilir.

DAHİL OLANLAR:
Liman Vergileri, Gemi Hizmet Bedelleri ve Liman Ücretleri
Yemek, Eğlence ve Günlük Aktiviteler
Gemide 3 Gece 4 Gün Konaklama
Şov, Animasyon vb. Gemideki Eğlence ve Aktiviteler
Geminin Havuz, Fitness, Lounge vb. Ortak Kullanım Alanları
Suit Kabin Alan Misafirlere Küçük Şişe Su, Balkonlu Süit Kabin Alan Misafirlere Küçük Şişe Su, Bira ve Soda Ücretsiz olacaktır.
Mikonos Transfer
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Seyahat, Sağlık ve Tur İptal Sigortası
Yemeklere Dahil Olan Seçili İçecekler
€ 75 değerinde Santiroini Oia Kara Turu

HARİÇ OLANLAR:
Liman Şehirlerindeki Ekstra Turlar
Limanlardaki Transfer ve Shuttle Servis Hizmetleri
Kuru Temizleme, Oda Servisi vb. Tüm Kişisel Harcamalar
Yurtdışı Çıkış Harcı
Seyahat Bedellerinde ( 70 yaş ve üzeri ) 20 € Sur-prim uygulanır.
Schengen Vizesi

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Celestyal Olympia İle 3 Gece 4 Gün Yunan
LOKASYON:
Yunanistan (Kuşadası çıkışlı)
ULAŞIM
Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL –DEVİR- DEĞİŞİKLİKLER 1-a.Tüketici,Günibirlik turlarda rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7 gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. tüketici, Paket turlarda(Konaklamalı) rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. 2-Çocuk indirimleri, ebeveynlerle veya iki büyükle aynı odayı paylaştığı sürece yapılır. 3-Gezi programında belirtilen konaklama şekli dışında , yolcunun gezi esnasında ve otellerde alacağı ekstra yemek, içki, telefon görüşmeleri ve program dışı hizmetler kendisine aittir. 4-Gezi esnasında kıymetli eşya ve para kayıplarından şirketimiz sorumlu değildir. 5-Gezilerimizde ulaşım için kullanılan her türlü kara, hava ve deniz taşıtlarında meydana gelebilecek yaralanma, ölüm ve kayıplarda taşıyıcı firmaların sigortaları geçerlidir. 6-Geziye çıkmadan veya gezi esnasında meydana gelebilecek herhangi bir siyasi olay, grev, tabii afet, teknik olaylar, hava muhalefeti, taşıyıcı şirketlerin yapabileceği iptallerden, gecikmelerden dolayı acentamız sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak acentamız programda, ücretlerde ve nakil araçlarında her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.. 7-Tüketici turu gezinin başlamasından 3 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan masraflardan devreden ile beraber sorumludur. 8-Acente ,Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıç tarihinden 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 9-Acenta, yeterli katılımın olmaması veya gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün önce kısmen veya tamamen iptal edebilir. Bu durumda alınan ücret iade edilir. 10-Gezi esnasında hava ve yol koşullarına göre tur rehberi tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. III- GENEL HÜKÜMLER 1-Tura katılan tüketicinin; her türlü gezide, 20 kg bagaj götürme ve getirme hakkı vardır. Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir. 2-Tüketicinin, başladığı turu hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiğini Acente yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur. 3-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu geziye katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Buna rağmen, sözleşmede bizzat imzalarının olmadığı gerekçesiyle geziye katılan tüketici(ler)'nin Acenta aleyhine ve katılmış oldukları gezi ile ilgili dava ve takipler, ve Acente’nin tüketiciye bu sözleşmede yazılı hususlar dışında bir bedel ya da tazminat ödemek zorunda kalması halinde, Acente’nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler) ye ödemiş olduğu fazla miktar için rücu hakkı mahfuzdur. Bu geziye katılan tüketiciler, imzalamış olmasalar dahi, taraflar arasında geçerli olacak bu sözleşme şartlarını katalog ve ilanlar nedeni ile öğrenmiş, geziye bu sözleşme şartlarında katılmayı kabul etmişlerdir. 4-Gezilerimize evcil hayvan kabul edilmez. 5-Tur programı bu sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. 6-Acentenin Sözleşmeye Kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasında TURSAB İZMİR ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın