BENELUX - ALSACE - PARİS TURU BENELUX - ALSACE - PARİS TURU BENELUX - ALSACE - PARİS TURU

7 Gece 8 Gün | Direkt Uçuş Konforuyla !

BENELUX & ALSACE & PARİS

Tüm Şehir Turları Fiyata Dahil !

Paris ‘de Tam Gün Disneyland Fırsatı !

Luksemburg - Remich - Schengen - Metz - Colmar - Strasbourg - Paris - Seine Nehri - Montmarte Tepesi

Disneyland - Brugge - Amsterdam - Marken - Volendam - Bruksel

Gündüz Kültür ve Ekstraları Fiyata Dahil !

SunExpress Hava Yolları ile İzmir'den Direkt Bruksel Gidiş, Bruksel Dönüş 

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İzmir – Bruksel - Luksemburg - Remich - Schengen - Metz - Thonville

Acentamızın 1 Gün evvel SMS ile bildireceği saatte İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde BİZBİZE TUR görevlimiz ile buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ 932 sefer sayılı uçuşu ile 04:30 ’da İzmir ‘den Aktarmasız direkt uçuş konforu ile Bruksel ‘e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Lokal Saat ile 07.10 ‘da indikten sonra, pasaport, bagaj işlemlerimizi tamamlayarak rehberimiz ile buluşuyoruz. Lüksemburg ’a geçiyor ve Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Petrus Vadisi ’ni, Eski Şehir Merkezi ‘ni ve Dar Sokaklarını, Şehir Katedrali ‘ni, Dükler Sarayı ‘nı görme imkânına sahip olacaksınız. Luksemburg Şehir Turu sonrasında Remich & Schengen Turu gerçekleştiriyoruz. Coğrafi, politik anlamda yakın Avrupa tarihi için oldukça önemli 2 kasabayı göreceğimiz bu turumuzda ilk olarak, Lüksemburg, Almanya ve Fransa ‘nın kesişme noktasında olması sebebi ile turistik cazibe merkezi halini alan Remich ‘i ziyaret edecek, ardından Schengen vize anlaşmasının imzalandığı ve Schengen Antlaşması Anıtı’na ev sahipliği yapan Schengen kasabası gezisi ile turumuzu tamamlayacağız. Turumuzun bitiminde otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Metz ya da Thonville Bölgesi’ndeki otelimizde gerçekleşmektedir.

2. Gün: Alsace - Strasbourg - Colmar

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Alsace Bölgesi turumuza başlıyoruz. Öncelikle Strasbourg ’a hareket ediyoruz. Fransız & Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde yapacağımız turumuz esnasında; Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz Evi göreceğimiz yerler arasındadır. Kış aylarında özellikle Chrismas Market olarak oldukça nam yapmış Strasbourg ‘u başka bir açıdan tanıma fırsatı buluyoruz. Daha sonra yine Alsace bölgesi ‘nin en önemli ziyaret noktalarından birisi olan Colmar şehrine hareket ediyoruz. Colmar Şehir Turumuzda; Eski Gümrük Binası, Pfister Evi ve Ren Nehri etrafındaki rengarenk evler ile şehrin en ünlü bölgesi Petite Venice (Küçük Venedik) görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinize göre birçok lezzetli yiyecekler hem de birçok hediyelik eşya alma imkânı bulacaksınız. Masal tadındaki ziyaretlerimiz sonrasında, otelimize dönüyoruz. Konaklama Metz ya da Thonville Bölgesi’ndeki otelimizde gerçekleşmektedir.

3. Gün: Metz - Thonville - Reims - Paris - Paris Şehir Turu - Paris

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Reims’e hareket ediyoruz. Reims, Kuzeydoğu Fransa'da Champagne-Ardenne Bölgesi Marne İlinde bulunan kenttir. Kentin geçmişi Roma İmparatorluğu'na kadar uzanmaktadır. 451 yılında Attila ile birlikte Türk akınlarına sahne olmuştur. Büyülü tarih yolculuğumuz sonrasında sıradaki durağımız Paris oluyor. Paris panoramik şehir turumuzda; Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, Dünyaca Ünlü Markaların Bulunduğu Alışveriş Caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe ), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis Binası, Napoléon'un Mezarı, Orsay Müzesi, Louvre Sarayı ve Müzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Çeşmesi,Vendome Meydanı, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, Parfüm müzesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde serbest zaman veriyoruz ve sonrasında otele transfer oluyoruz. Konaklama Paris ‘deki otelimizde gerçekleşmektedir.

4. Gün: Paris - Seine Nehri Gezisi - Montmarte Tepesi - Paris

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Moda, Kültür, Lezzet ve Tarih kokan sokaklarında tura başlıyoruz. Öncelikle Eiffel Kulesi önünde çekeceğimiz yüzlerce fotoğraf ile gün başlıyor olacak. Ardından tekne ile Seine Nehri Gezisi ‘ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvre Sarayı bulunmaktadır. Tur bitiminde günümüzde hala bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve öğle yemeği için serbest zamanınız olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benelux mağazasına hareket ediyoruz. Ardından Champs-Elysées bulvarında serbest zaman. Turumuzun ardından Paris’teki otelinize transfer oluyoruz ve dinlenmek üzere serbest zaman veriyoruz. Konaklama Paris ‘deki otelimizde gerçekleşmektedir.

5. Gün: Paris - Disneyland Turu ( İsteğe Bağlı Aktivite ) - Paris

Sabah kahvaltısı sonra Moda, Kültür, Lezzet ve Tarih ile dolu Paris ‘de serbest bir zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz için (ekstra aktivite) Disneyland Turu fırsatı bulunmaktadır. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizleri masalsı bir dünyaya götürecek olan Hayaletler Evi, Mark Twain’in Gemisi, Çılgın Maden Treni, Indiana Jones, Robinson’un Evi, Karayip Korsanları Mağarası, Bebekler Dünyası, Yıldızlar Turu, 3 Boyutlu Sinema, Uzaya Yolculuk, Denizaltı Macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Walt Disney Film Stüdyoları Parkında ise Aşçı Ratatuy Macerası, kalbinizi durduracak Hollywood Oteli Asansörü, Aerosmith Hız Treni,Stand Şov, Armageddon, Stüdyo tramvay turu gibi keyifli aktiviteler sizleri bekliyor. Disneyland bilet temini konusunda tur rehberimizden yardım alabilirsiniz. Konaklama otelimizde gerçekleşmektedir.

* (!) – Disneyland Hem dönemsel hem de yetişkin ve çocuk olarak değişiklik gösterdiği için fiyat belirtilmemiştir.

* Size bildirilen fiyatlar ulaşım, rehberlik gibi hizmetler eklenerek ifade edilecektir.

* 180 Eur. / 200 Eur. Arasında değişiklik gösterebilmektedir.

* Lütfen Rezervasyon anında Satış Temsilcisine Katılım bilgisi veriniz.

6. Gün: Paris - Brugge - Amsterdam

Sabah kahvaltımızın sonrasında uzun bir yolculuk bizleri bekliyor. Brugge Turu için yola çıkıyoruz. Ortaçağ’a doğru zaman yolculuğuna çıkıyoruz. Kuğular, kanallar, manastırlar, çikolata satan standlar ile dolu masal kentinde Venedik havasını yaşıyoruz. Alışveriş dükkânlarını, panoramik olarak Belfry Kulesi ve Brugge Şehri’nin nefes kesen manzaraları içerisinde turumuzu tamamlıyoruz. Burnumuzda çikolata kokuları ile birlikte, sıradaki durağımız Amsterdam oluyor. Konaklama Amsterdam ‘daki otelimizde gerçekleşmektedir.

7. Gün: Amsterdam - Amsterdam Şehir Turu - Marken & Volendam - Bruksel

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Amsterdam Şehir Turu 'muzu gerçekleştiriyoruz. Kanallar, Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Red Light Sokağı gibi ikonik noktalar görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde Marken & Volendam Turuna çıkıyoruz. Eski balıkçı kasabası olarak nam yapmış Volendam ’da tarihi evler ve limanları geziyoruz. Hediyelik eşyacılardan hatıra ve hediye almayı ihmal etmiyoruz. Daha sonra küçük bir ada olan Marken ’i görmek için hareket ediyoruz. Geçireceğimiz keyifli saatler sonrasında Bruksel ‘e doğru yolculuğa çıkıyoruz. Konaklama Bruksel ‘deki otelimizde gerçekleşmektedir.

8. Gün: Bruksel - Bruksel Şehir Turu - İzmir

Sabah kahvaltısı sonrasında, Panoramik şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Borsa Binası, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Bruksel Havalimanı ‘na transfer oluyoruz.. Bagaj, check-in, pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ933 Sefer sayılı Saat: 17.40 uçuşu ile İzmir ‘e uçuşumuzu gerçekleştiriyor, Lokal Saat ile 22.00 ‘de İzmir ‘e iniyoruz ve bir başka BİZBİZE TUR seyahati gerçekleştirmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Bilgi-1: Uçuş Saatleri bilgilendirme amaçlı olup Turun gerçekleşeceği tarihte farklılık gösterebilir. Lütfen turdan 1 hafta evvel uçuşlarınızı acentamızdan veya ilgili hava yolunun web sitesinden kontrol ediniz.

Bilgi-2: Grubumuz için 1 pnr oluşturulduğu ve tüm grubun bilgileri bu pnr ‘a yüklendiği için ne yazık ki PNR bilgisi paylaşılmayacaktır. O nedenle belirtilen saatte alanda check-in işlemi yapılabilecektir.

Marken + Volendam + Lokal Rehberlikler + Seine Nehri Turu + Füniküler + Turist Şehir Vergileri

Kişi Başı: 150,00 EUR. ( 0-2 Yaş Ücretsiz 3-12 Yaş 100 EUR.)

! Tur Esnasında Rehbere ödenecektir.

! Bu bedeller bu turu tamamlayabilmek adına zorunlu bedellerdir.

! Tur tarihine kadar gelebilecek zamlar ön görülemediği için Tur Fiyatına dahil edilememiştir.

! Bu ücretin tabii olduğu girişlerden bir veya daha fazlasının kullanılmaması durumda kısm-i iadesi mümkün değildir.

! Tur tarihine kadar bu bedellere değişiklikler olabilir, lütfen tura çıkmadan 1 hafta önce acentadan güncel rakamı teyit ediniz.


DAHİL OLANLAR:
SunExpress Hava Yolları ile İzmir ‘den Aktarmasız Direkt gidiş - Direkt dönüş Ekonomi Uçak Bileti
Özel Araçlarla Ulaşımlar ve Programdaki Belirtilen Turlar
2 Gece Metz veya Thonville - 3 Gece Paris - 1 Gece Amsterdam - 1 Gece Bruksel Olmak üzere 7 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
7 Gece Boyunca Otellerde Alınan Continental Kahvaltılar ( Basit Kahvaltı )
Bruksel - Paris - Amsterdam - Luksemburg Şehir Turları
Şehirler Arası Ulaşımlar
Otoban ve Geçiş Ücretleri
Ekstra Tur: Marken & Volendam Turu
Ekstra Tur: Reims Turu
Ekstra Tur: Brugge Turu
Ekstra Tur: Remich & Schengen Turu
Ekstra Tur: Strasbourg & Colmar Turu ( Alsace Turu )
Ekstra Tur: Seine Nehri Gezisi, Montmarte Tepesi Turu ( Tekne ve Füniküler Hariç )

HARİÇ OLANLAR:
Müze Ören yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
Öğle ve Akşam Yemekleri, Molalar
Kaptan Bahşişleri ( Kişi Başı: 5 Eur. Önerilen )
Şehir Vergileri
İsteğe Bağlı Zorunlu Olmayan Aktiviteler ( Disneyland )
Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 0-64 Yaş: 15 €
Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 65 Yaş Üzeri: 30 €
Schengen Vize ve Hizmet Bedeli (Yeşil Pasaport İçin Vize Gerekmez.)
Yurtdışı Çıkış Fonu
Marken + Volendam + Lokal Rehberlikler + Seine Nehri Turu + Füniküler + Turist Şehir Vergileri
Kişi Başı: 150,00 EUR. ( 0-2 Yaş Ücretsiz 3-12 Yaş 100 EUR.)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#BENELUX - ALSACE - PARİS TURU
LOKASYON:
Paris (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL –DEVİR- DEĞİŞİKLİKLER 1-a.Tüketici,Günibirlik turlarda rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7 gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. tüketici, Paket turlarda(Konaklamalı) rezervasyonunu iptal etmek isterse son 7 gün içerisine girmeden koşulsuz iptal hakkı ve ücret iadesi hakkı bulunmaktadır. Son 7gün içerisinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. 2-Çocuk indirimleri, ebeveynlerle veya iki büyükle aynı odayı paylaştığı sürece yapılır. 3-Gezi programında belirtilen konaklama şekli dışında , yolcunun gezi esnasında ve otellerde alacağı ekstra yemek, içki, telefon görüşmeleri ve program dışı hizmetler kendisine aittir. 4-Gezi esnasında kıymetli eşya ve para kayıplarından şirketimiz sorumlu değildir. 5-Gezilerimizde ulaşım için kullanılan her türlü kara, hava ve deniz taşıtlarında meydana gelebilecek yaralanma, ölüm ve kayıplarda taşıyıcı firmaların sigortaları geçerlidir. 6-Geziye çıkmadan veya gezi esnasında meydana gelebilecek herhangi bir siyasi olay, grev, tabii afet, teknik olaylar, hava muhalefeti, taşıyıcı şirketlerin yapabileceği iptallerden, gecikmelerden dolayı acentamız sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak acentamız programda, ücretlerde ve nakil araçlarında her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.. 7-Tüketici turu gezinin başlamasından 3 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan masraflardan devreden ile beraber sorumludur. 8-Acente ,Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıç tarihinden 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 9-Acenta, yeterli katılımın olmaması veya gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün önce kısmen veya tamamen iptal edebilir. Bu durumda alınan ücret iade edilir. 10-Gezi esnasında hava ve yol koşullarına göre tur rehberi tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. III- GENEL HÜKÜMLER 1-Tura katılan tüketicinin; her türlü gezide, 20 kg bagaj götürme ve getirme hakkı vardır. Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir. 2-Tüketicinin, başladığı turu hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiğini Acente yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur. 3-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu geziye katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Buna rağmen, sözleşmede bizzat imzalarının olmadığı gerekçesiyle geziye katılan tüketici(ler)'nin Acenta aleyhine ve katılmış oldukları gezi ile ilgili dava ve takipler, ve Acente’nin tüketiciye bu sözleşmede yazılı hususlar dışında bir bedel ya da tazminat ödemek zorunda kalması halinde, Acente’nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler) ye ödemiş olduğu fazla miktar için rücu hakkı mahfuzdur. Bu geziye katılan tüketiciler, imzalamış olmasalar dahi, taraflar arasında geçerli olacak bu sözleşme şartlarını katalog ve ilanlar nedeni ile öğrenmiş, geziye bu sözleşme şartlarında katılmayı kabul etmişlerdir. 4-Gezilerimize evcil hayvan kabul edilmez. 5-Tur programı bu sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. 6-Acentenin Sözleşmeye Kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasında TURSAB İZMİR ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
50 EUR
Yurtdışı Özel Sağlık Sigortası ()
300 EUR
Vize Danışmanlığı (Turunuza Ek Kişibaşı Vize Hizmeti)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın